Scripti Özellikleri

ZeplinSOFT Haber Scripti Sistemine özellikleri inceleyebilirsiniz

Haber Scripti

ZeplinSOFT Haber Scripti Sistemine Özellikleri

We Create Super Clean and Responsive Themes

Suitable for professional business websites or creative portfolios

Professional Team

We are here for you 24/7, so do not hesitate to contact us

Easy Theme Customization

Extremely easy theme customization

Biyografi

Her geçen gün kendini güncelleyen haber portalımıza biyografi modülüde eklenmiştir.

Ziyaretçi Modülü

Ziyaretçi defteri modülü ile tüm ziyaretçileriniz artık görüşlerini açık şekilde sabit olarak size ulaştırıp ve sunabilecekler

Sınırsız kategori ekleme

Sitenize sınırsız kategori ekleyebilir, haber sunumunuzu ve çeşitlerinizi arttırabilirsiniz. Sürükle bırak sistemi ile kategori sıralamasını basit bir şekilde değişebilirsiniz.

Özel Haber Modülü

Özel haberler modülü ile ücretli veya sürekli öne çıkmasını istediğiniz haberleri rahatlıkla sitenize ekleyebilir daha fazla ziyaretçinin okumasını sağlayabilirsiniz.

Manşet Sistemi

15 adet haber başlığından oluşan kendiliğinden değişen oto. ana manşet sistemidir. Flash animasyonlarla zenginleştirilmiş son dakika özel haber videolu haber foto galerili haber gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Yan Manşet

Yan manşet sistemi ile dilediğiniz haberleri kısa süreli veya uzun süreli özel haberlerde olduğu gibi ziyaretçinin daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Zamanlanmış Haberler

Önceden eklediğiniz veya belirlediğiniz bir haberin yine sizin belirleyeceğiniz ileriki bir saat veya tarihte oto. olarak kendiliğinden yayına girmesini sağlayabilirsiniz.

Haber Durumu

Önceden eklediğiniz veya yeni eklemekte olduğunuz bir haberi yayından alabilir veya bir süre sonra tekrar yayınlanmak üzere silmeden geçici olarak durdurabilirsiniz.

Yazarlar Modülü

Sınırsız site yazarı ekleyebilir, yazarlara ait resim ve bilgileri girebilirsiniz. Ayrıca site yazarlarına ait özel "Yönetim Paneli" bulunmaktadır. Yazarlara; talep etmiş oldukları kullanıcı adı ve parolayı belirleyerek kendi yazılarını eklemelerini sağlayabilirsiniz. Alıntı yazar sistemi eklenmiştir.

Editör Bölümü

Sınırsız sayıda sitenize haber editörü ekleyebilirsiniz. Editörler Kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak haber ekleyebilir düzenleyebilir silebilir.

Flash Haber

Flash haber sistemi ile anlık gelişmeleri daha belirgin olması adına sitenin en altında sürekli göz önünde duran kırmızı bir bant içerisinde anında yayına koyabilirsiniz.

Anket Modülü

Anket modülü ile gündemdeki konuları veya sizin kendi belirlediğiniz konuları halk oylamasına çıkarabilirsiniz.

Foto Galeri Modülü

Foto galeri modülü tamamen kontrol panelinden yönetilebilmektedir. Oluşturmuş olduğumuz bir foto galeriyi haber detayı altına ilişkilendirebilirsiniz.

Video Galeri Modülü

Video galeri "EMBED" kod ekleme veya "VİDEO" upload ekleme sistemi ile çalışmaktadır. Eklenen videolar istenirse haber detayına ilişkilendirilebilir veya video galeri bölümünden izlenebilir.

Reklam Modülü

Standart Reklam boyutlarına uygun; Banner reklam, Sağ kule, Sol kule, Sağ blok, Sol blok, Haber detay resim altı, Haber detay altı, Foto galeri arası ve Video galeri önü reklam alanlarıyla siteniz üzerinden rahat bir şekilde daha fazla gelir elde imkanı bulabilirsiniz.

Anlık Ziyaretçi / Google İstatistik Modülü

Ziyaretçi hangi arama motorundan ulaşmış, Ara motoruna hangi kelimeyi yazarak sitenize gelmiş, web sitenizde ne kadar zaman geçirmiş, kaç sayfa ziyaret etmiş, hangi tarayıcıyı kullanıyor, hangi İşletim sistemini kullanıyor gibi özellikleri öğrenebileceğiniz bir istatistiğe sahiptir.

Hava Durumu Modülü

Yönetim panelinden önceden ayarlayacağınız şehir'e özel anlık son 3 güne ait hava tahminlerini ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

Detaylı Haber Arama

jQuery ile desteklenmiş anlık haber arama ile ziyaretçileriniz çok rahat ve daha kısa sürede aradığı habere ulaşıp sıkılmadan sitede gezinebilir. Yazdığı karaktere göre anlık uyumluluk sorgulaması yaparak anında değişen arama sonucuna sahiptir.

Namaz Vakitleri Modülü

Yönetim panelinden önceden ayarlayacağınız şehir'e özel veya ziyaretçinin kendi seçeceği şehre özel anlık 5 vakit namaz saatini ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

Burçlar Modülü

Burçlar modülü günlük olarak oto. şekilde kendiliğinden güncellenen bir yapıya sahip olarak ziyaretçilerin kendi burçlarını görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Döviz Kurları Bloğu

Merkez Bankası bağlantılı döviz kurları modülü bulunmaktadır. Bu modüldeki kur değerleri sistem tarafından otomatik güncellenmektedir.

Profesyonel Php Haber Portalı

Kredi kartı veya Havale / EFT ile ödemenizi yapın 24 saat içerisinde haber sitenizi kullanmaya başlayın